جنوب توافق میلیون آمریکا میلادی اخبار اقتصادی و بازرگانی

جنوب: توافق میلیون آمریکا میلادی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری کنسرت – نمایش سی امشب برگزار نمی شود

به علت مراسم تحلیفِ ریاست جمهوری و استقرارِ تعدادی از سیاست مدارانِ کشورهای خارجی در کاخ سعدآباد و محوطهٔ اطرافِ آن و حفظ مسایل امنیتی و محدودیت‌های ترافیکی، اج

کنسرت - نمایش سی امشب برگزار نمی شود

کنسرت – نمایش سی امشب برگزار نمی شود

عبارات مهم : نمایش

به علت مراسم تحلیفِ ریاست جمهوری و استقرارِ تعدادی از سیاست مدارانِ کشورهای خارجی در کاخ سعدآباد و محوطهٔ اطرافِ آن و حفظ مسایل امنیتی و محدودیت های ترافیکی، اجرای کنسرت- نمایش «سی» کاری از همایون شجریان و سهراب پورناظری در روز پانزدهم لغو و به روزِ دیگری موکول شد. .

به گزارش ایلنا، بلیت های پانزدهم مرداد ماه جهت روز بیست و یکم همین ماه معتبر هست؛ در غیر این صورت کسانی که میل به دارند، می توانند مبلغ بلیتِ خود را از سایت کشور عزیزمان ایران کنسرت به آدرس www. iranconcert. com دریافت کنند.

کنسرت – نمایش سی امشب برگزار نمی شود

این در حالی است که «حمید نعمت الله» – کارگردان – که به عنوان مشاور در پروژهٔ «سی» فعالیت می کند، در نظر دارد فیلمی مستند از این کنسرت- نمایش بسازد.

این کارگردان که پیش از این سابقه همکاری با این دو هنرمند را در فیلم های سینمایی «آرایش غلیظ» و «رگ خواب» داشته هست، حالا بار دیگر با آنان همکاری می کند.

به علت مراسم تحلیفِ ریاست جمهوری و استقرارِ تعدادی از سیاست مدارانِ کشورهای خارجی در کاخ سعدآباد و محوطهٔ اطرافِ آن و حفظ مسایل امنیتی و محدودیت‌های ترافیکی، اج

علاوه بر آن آنسامبل «شهرزاد» نیز به نوازندگانِ بخش موسیقی این اثر اضافه شده است و تمریناتِ فشرده و نهایی جهت اجرا را پشت سر می گذارند.

در این اثر با خوانندگی «همایون شجریان» و آهنگسازی «سهراب پورناظری» نوازندگانی چون حسین رضایى نیا: دف، بندیر، آزاد میرزاپور: تار، نگار خارکن: کمانچه، صراحی، آیین مشکاتیان: ضرب زورخانه، کوزه، مهیار طریحى: سنتور، حمید خوانسارى: بربت، آرین کشیشی: بیس، خورشید دادبه: رباب، شیده شکرابی: چنگ می نوازند و «سهراب پورناظری» نیز خود تنبور، سه تار و کمانچه می زند؛ علاوه بر آن آنسامبل شهرزاد: تینا جامه گرمی (ویولون)، یگانه حسینی نیا (ویولون)، نیلوفر سهی (ویولا) و نگار نوراد (ویولون سل) گروه نوازندگان را یاری خواهند داد.

«سی» از شانزدهم مرداد ماه در مجموعهٔ فرهنگی- تاریخی سعدآباد روی صحنه می رود و تاکنون به علت استقبال مخاطبان در چندین نوبت تمدید شده است است و در تازه ترین اتفاق، بلیت فروشی این کنسرت- نمایش جهت روزهای بیست و نهم مرداد و همچنین اول تا پنجم شهریور ماه تمدید شده است است.

کنسرت – نمایش سی امشب برگزار نمی شود

«سی» نوشته «نغمه ثمینی» و با کارگردانی «علی اصغر دشتی» براساس سه داستان از داستان های شاهنامه – زال و رودابه، رستم و اسنفندیار و رستم و سهراب- از ۱۶ مرداد ماه در مجموعهٔ فرهنگی- هنری سعدآباد با تلاش جهت بازسازی هویت ملی و با حضور تعدادی از اشخاص موسیقی، نمایش و همچنین انیمیشن روی صحنه می رود.

واژه های کلیدی: نمایش | کنسرت | ویولون | اجرای کنسرت | رستم و سهراب | همایون شجریان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs