جنوب توافق میلیون آمریکا میلادی اخبار اقتصادی و بازرگانی

جنوب: توافق میلیون آمریکا میلادی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات موافقت AFC با میزبانی تبریز در مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا

مدیر فنی تیم‌های ملی از میزبانی قطعی تبریز در مسابقه های مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا خبر داد. 

موافقت AFC با میزبانی تبریز در مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا

موافقت AFC با میزبانی تبریز در مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا

عبارات مهم : تبریز

مدیر فنی تیم های ملی از میزبانی قطعی تبریز در مسابقه های مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا خبر داد.

عباس ترابیان در گفت وگو با فارس، در مورد دیدار سینک نماینده ارشد AFC از تأسیسات و سالن های برگزاری تبریز جهت مسابقه های مقدماتی جام ملت های آسیا، گفت: خدا را شکر در این دیدار در کل مجموعه تبریز جهت میزبانی این مسابقه های تأیید شد و فقط نقصان بسیار ریزی وجود داشت که آن هم قابل برطرف شدن است.

موافقت AFC با میزبانی تبریز در مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار ورزشی فارس اینکه آیا تبریز واقعاً به عنوان میزبان این مسابقه های آشنا شده است هست، گفت: بله این عنوان تمام شده است و قطعاً این بازی ها در تبریز برگزار می شود. در بازدیدهای صورت گرفته به وسیله سینک نماینده AFC کاملاً راضی بوده و قرار شد در گزارشی که به AFC نظر خودش را می دهد یک نسخه از آن گزارش هم در برگشت از کشور عزیزمان ایران جهت ما ارسال نمایند.

مدیر فنی تیم های ملی، گفت: طبق جلساتی که انجام شد مقرر گردید که کلیه بازی ها در سالن پورشریفی تبریز همان سالنی که در حال حاضر تیم فوتسال مس سونگون بازی می کند مشخص شد و محل اسکان بازیکنان هم در دو هتل تبریز و هتل گسترش در نظر گرفته و اعضای AFC هم در هتل شهریار اسکان یابند و دو سالن دیگر هم سالن علوم پزشکی و سالن میلاد هم جهت تمرین در نظر گرفته شده است است.

مدیر فنی تیم‌های ملی از میزبانی قطعی تبریز در مسابقه های مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا خبر داد. 

ترابیان، گفت: در این بازی ها یک ستادی هم به ریاست خودم و با رهنمودهای هیأت فوتبال و شرکت ورزش آذربایجان شرقی تشکیل شده است که هماهنگی این مسابقه های هم همه در این جلسه برگزار و تصمیم گیری می شود.

وی در آخر در مورد اوضاع گیتی پسند در مسابقه های فوتسال جام کلوب های آسیا، گفت: خدا را شکر که این تیم با اقتدار کامل توانست به دور بعد افزایش کند. همانطور که اطلاع دارید تیم کشورمان در دور حذفی با تیم بانک بیروت باید بازی حذفی را برگزار کند و امیدوارم که در این بازی هم پیروز شوند و خود را جهت سخت ترین بازی این دوره یعنی چونبوری تایلند که تیمی است باسرمایه و امکانات فراوان و همچنین بازیکنان نامدار بزرگی را جذب خود کرده اند آماده شود و انشاءالله امیدوارم با موفقیت و با جام قهرمانی این تیم به کشور عزیزمان ایران بازگردد.

واژه های کلیدی: تبریز | فوتسال | مسابقه | برگزاری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs